Hírek
2020. Szeptember 03. 14:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
18 éves lány akarta megvesztegetni a rendőröket
Büntetését akarta elkerülni az engedély nélkül vezető 18 éves fiatal nő.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai szeptember elsején 13 óra 57 perckor Bercel belterületén ellenőriztek egy személykocsival közlekedő 18 éves hatvani lakost. A rendőrök megállapították, hogy a járművezető érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A nő – azért, hogy a büntetést elkerülje – a rendőröknek készpénzt ajánlott fel, amelyet az egyenruhások nem fogadtak el - közölte a rendőrség.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai a sofőrt előállították és vele szemben engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak. A rendőrök hivatali vesztgetés bűntett gyanúja miatt az eljárás során keletkezett iratokat az ügyben illetékes Központi Nyomozó Főügyészség részére továbbítják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
