Hírek
2011. November 13. 15:02, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
A szomszédok mentették ki a gyermeket a lángok közül

Egy felnőtt és egy gyermek füstmérgezést szenvedett egy lakóházi tűzben vasárnap reggel Jánoshidán.
A felnőttet eszméletlen állapotban mentőhelikopter szállította kórházba – közölte a Szolnok megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóreferense az MTI-vel.
Tótáné Nagy Éva tájékoztatása szerint a teljes terjedelmében égő, 10 x 16 méteres családi házból a felnőttet és a gyereket a szomszédok még a tűzoltók megérkezése előtt kimentették.
A három gépjárművel kivonuló jászberényi tűzoltók oltás közben két PB-gáz-palackot hoztak ki a lángoló házból, ahol jelenleg az utómunkálatokat végzik. A tűz okát és a kár nagyságát vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.