Hírek
2022. Július 23. 15:04, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Átment a piroson a teherautós, súlyos baleset lett a vége - Fotók
A rendőrök befejezték a baleset vizsgálatát és vádemelést javasolnak az ügyben.
A Debreceni Rendőrkapitányság baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást egy püspökladányi lakossal szemben. A férfi teherkocsijával közlekedett Debrecenben a Gázvezeték utcában március 11-én délelőtt. A sofőr, a Gázvezeték utca és Balaton utca kereszteződésében járműjével áthajtott a fényjelző készülék tilos jelzésén és összeütközött egy személyautóval. A balesetben egy nő súlyos-életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A debreceni rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.

