Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2018. Január 11. 07:16, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Átszakította a szalagkorlátot egy kamion az M1-es autópályán

Átszakította a szalagkorlátot egy kamion az M1-es autópályán

Egy kamion átszakította a szalagkorlátot az M1-es autópályán Tatabánya térségében az 59-es kilométerszelvényben szerda éjjel. Az érintett szakaszon a Budapest felé vezető oldalt teljes szélességében lezárták

- közölte a rendőrség a honlapján. A police.hu-n olvasható közlemény szerint a kamion az Ausztria felé vezető oldalon közlekedett, amikor eddig tisztázatlan okból a belső szalagkorlátnak ütközött, azt átszakította és az autópálya Budapest felé vezető oldalán állt meg, ahol a pályatestet teljes szélességében elfoglalja.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrség az autópálya Budapest felé vezető oldalának érintett szakaszát teljes szélességében lezárta. A pálya forgalmát az Újvárosi lehajtónál leterelik, visszatérni az Óvárosi felhajtónál lehet.

Az Ausztria felé vezető oldalon a forgalom rendőri irányítás mellett a külső és leállósávon halad.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése szerint a balesetben egy ember, a kamion sofőrje sérült meg.

Címkék: Autópálya, kamion, M1

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld

EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem

Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.