Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2019. Április 07. 07:28, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője szombat reggel az M1 csatornán.

A szakértő elmondta, a főváros mellett Komárom-Esztergom megyében, Jász-Nagykun-Szolnok megyében és Nógrád megyében nőtt leginkább az érdeklődés.

Hozzátette, míg a lakások iránti érdeklődés növekedése és az ezzel járó árrobbanás 2014-ben Budapesten kezdődött, mostanra ez kiterjedt szinte az egész országra és a kisebb településekre is.

Címkék: ingatlan, lakás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét

Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú

A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba

A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.