Hírek
2021. Május 17. 08:40, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Dunába zuhant egy fiú

A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság rendőrei pár percen belül megtalálták és partra vitték a bajba jutott fiút.
A fővárosi rendőrök a szárazföldről látták, hogy május 15-én késő este egy ember az Erzsébet hídról a Dunába esett. Azonnal jelentették az esetet, amit a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság munkatársai is hallottak. A vízirendőrök pár percen belül megtalálták a vízben sodródó fiatalt, a hajóba emelték, és a partra vitték. A fiút a parton átadták a mentőknek, akik kórházba vitték – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.