Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2019. Január 15. 07:15, kedd | Belföld
Forrás: mti

Elfogtak egy ismerőse felakasztásával gyanúsítható kiskunhalasi férfit

Elfogtak egy ismerőse felakasztásával gyanúsítható kiskunhalasi férfit

Elfogtak egy kiskunhalasi férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy másfél éve felakasztott egy férfit, aki csak a gyors orvosi ellátásnak köszönhetően maradt életben - tájékoztatta a Kecskeméti Törvényszék hétfőn az MTI-t.

A 37 éves kiskunhalasi férfi a gyanú szerint 2016 júniusában egy éjjel bement a sértett tanyájára. Leütötte őt, majd az eszméletlen férfit egy vezetékből készített hurokkal felakasztotta az udvari zuhanyzóállványra. A sértettre élettársa talált rá, aki azonnal orvost hívott hozzá.

A gyanúsított feltehetőleg bosszúból követte el tettét, mivel szerinte a sértett korábban meglopta a szüleit.

Az eddig bujkáló, büntetett előéletű gyanúsítottat a Kecskeméti Járásbíróság letartóztatta. A végzés ellen a férfi és védője fellebbezett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld

Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.