Hírek
2017. Május 15. 10:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Elszabadult lovak miatt lezárták az M6-ost

Lovak szabadultak el az M6-os autópálya Tolna megyei szakaszán hétfő délelőtt, a rendőrség Szedres és Tengelic között a pálya bal oldalát lezárta.
Huszti Gábor, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: egy paksi telepről tizenhárom ló szabadult el, az állatok az autópálya 117-es kilométerénél a forgalommal szemben vágtattak.
A lovakat egy rendőr gépkocsijával megelőzte, majd előttük haladt, így nem történt baleset. Kilenc lovat először a 6-os út közelében állítottak meg, jelenleg befogásukat végzik, az állatok tulajdonosa is a helyszínen van. Azt is ellenőrzik, hogy az állattartó telep összes lova megvan-e - tett hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.