Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2022. Július 04. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Elütöttek két rendőrt Nagyharsányban

Elütöttek két rendőrt Nagyharsányban

Két rendőr megsérült egy szombat éjjeli balesetben, amikor egy száguldó autó nem tudott megállni és elsodorta az út mellett álló, közúti ellenőrzést végző rendőröket, valamint szolgálati kocsijukat Nagyharsányban

- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

A rendőrség vasárnapi közleményében azt írta: a személygépkocsi Siklós felől érkezett, amikor Nagyharsány belterületén a rendőrök közúti ellenőrzés miatt meg akarták állítani.

A nagy sebességgel érkező jármű vezetője későn észlelte a két rendőrt, vészfékezett, de már nem tudott megállni; a gépkocsi kisodródott az útról, nekiütközött az út mellett álló rendőrautónak, és elsodorta a rendőröket is. A balesetben mindkét rendőr megsérült, kórházba vitték őket - olvasható a rendőrségi tájékoztatásban.

A 28 éves gépkocsivezető elismerte a felelősségét a baleset okozásáért, büntetőeljárás indult ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld

Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli

Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.

2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld

Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit

Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.