Hírek
2014. November 12. 11:45, szerda |
Bulvár
Forrás: Lenger
Erre is jó a Facebook! Megtalálta 9 éve eltűnt férjét – mégsem örült

2005-ben látta utoljára férjét az amerikai Karen Marx, aki végül rátalált a Facebookon az eltűnt férfira. Igaz dupla meglepetés érte, mivel a rábukkanás mellett kiderült, férje újra megnősült – bár el sem vált tőle.
Se szó, se beszéd tűnt el még 2005-ben az amerikai Wisconsin államban élő Karen Marx férje. A férfi négy év házasság után pattant meg második feleségétől, igaz előtte már egyszer elhagyta, de akkor még hazatért. Másodjára viszont különösebb magyarázat nélkül tűnt el. A nő folyamatosan kereste férjét, 9 év után pedig végül a Facebooknak köszönhetően bukkant rá. Pontosabban anyósára, aki végül elárulta, hogy a férfi újra megnősült és Wisconsinban él új nejével.
Karen Marx bigámia miatt a rendőrséghez fordult, a hatóság pedig ki is hallgatta a férfit, aki elmondta, azt hitte felesége rég elintézte a válást. Ezzel együtt újabb házasodásakor, mivel hazudott az anyakönyvezetőnek, hogy sosem volt házas, valamint a bigámiai miatt akár 6 éves börtönbüntetést is kaphat.
A leleményes feleség szerint férje – az eltűnés miatt is – így azt kapja, amit megérdemel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.