Hírek
2019. Június 10. 11:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gyerek kezében robbant fel pirotechnikai eszköz Szilben

Pirotechnikai eszköz okozott sérülést Szilben vasárnap este: egy 13 éves lány keze sebesült meg a robbanástól - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a gyermeket kórházba vitték.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján ismeretlen eredetű és összetételű pirotechnikai eszköz robbant fel a lány kezében.
A Csornai Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja az eset körülményeit - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld
Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult
2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld
Eltemették Kásler Miklóst Sárváron
Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -