Hírek
2013. Január 24. 13:16, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Hasba szúrta élettársát egy nő Tácon
Súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt indult büntetőeljárás egy 30 éves táci nő ellen, aki egy konyhakéssel hasba szúrta élettársát szerdán az otthonukban - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-vel.
Németh-Kész Mónika tájékoztatása szerint a bűncselekményről a rendőrséget a mentők értesítették, akik a sérült 41 éves férfit kórházba szállították. A férfi szúrt sérülése nyolc napon belül gyógyuló.
A nyomozók a lakásában elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki a nőt, aki részletes beismerő vallomást tett, de azt állította, véletlenül szúrta meg élettársát a kezében lévő konyhakéssel. Kiderült, előzőleg szóváltásba keveredtek, mert a nő kérése ellenére a férfi nem csukta be a fürdőszoba ajtaját.
Az ügyben a nyomozást a székesfehérvári rendőrkapitányság folytatja le. A nő szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
