Hírek
2013. Augusztus 16. 15:39, péntek |
Bulvár
Forrás: Új Ász Online
Hétmillióért alig takar valamit Palácsik menyasszonyi ruhája

Vasárnap esküvő...
Palácsik Tímea egy menyasszonyi ruhás képet töltött fel közösségi oldalára. Vasárnap hozzámegy Andy Vajnához. Állítólag.
Szexi ruhában állhat oltár elé Andy Vajna kedvese, Palácsik Tímea. Ahogy a Life.hu beszámolt róla, vasárnap lesz az esküvő az Egyesült Államokban. Az izgatott menyasszony már próbálja a ruhákat.
Instagram oldalára töltött fel egy fotót egy igazán merészen kivágott darabról, amelyből az egész háta kivillan. Vajon ez lesz a nyerő? A Blikk úgy tudja, a kreációt, amiben Tímea az oltár elé áll, Roberto Cavalli tervezte, és több, mint hétmillió forintba kerül.
A páros kapcsolata másfél éve kezdődött, a híres producer tavaly tavasszal kérte meg Palácsik Tímea kezét, és azon a nyáron költöztek össze.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.