Hírek
2016. December 14. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hó, eső, ónos eső is várható

Nyugaton eső, keleten havazás várható szerdán, hét megyére és a fővárosra az ónos eső veszélye miatt adott ki figyelmeztetést a meteorológiai szolgálat.
Az MTI-hez kedden eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: szerdán a hajnali, reggeli órákban északnyugat felől csapadékzóna érkezik, amely napközben délkelet felé halad. Délnyugatra eső, keletre-északkeletre inkább hó valószínű, de jelentős mennyiség nem várható.
A fővárosra, Pest, Bács-Kiskun, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Tolna megyére az ónos eső veszélye miatt adott ki elsőfokú figyelmeztetést szerdára a meteorológiai szolgálat.
Az előrejelzés szerint szerdán a legalacsonyabb hőmérséklet többnyire mínusz 8 és mínusz 2 Celsius-fok között alakul, de keleten, főként a Nyírségben mínusz 10 fok alá is hűlhet a levegő. A legmagasabb nappali hőmérséklet mínusz 2 és plusz 3 fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton