Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2011. Október 21. 14:17, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Hólepel borította be a Mátrát

Hólepel borította be a Mátrát

Leesett az első hó péntek hajnalban Magyarország magasabb hegycsúcsain - közölte Mesterházy András, az Országos Meteorológiai Szolgálat meteorológusa az MTI kérdésére.

Tájékoztatása szerint ez október második felében nem szokatlan. A Magyarország felett átvonuló időjárási front már csütörtökön délután esőt hozott, és ez az éjszaka havazásba fordult a magasabb hegycsúcsokon. (rá)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.