Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2018. Április 05. 14:26, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Jason Derulo is érkezik a nyáron hozzánk

Jason Derulo is érkezik a nyáron hozzánk

Első alkalommal lép fel a magyar fővárosban Jason Derulo amerikai pop énekes-táncos augusztus 5-én, vasárnap a Budapest Parkban - közölték a szervezők az MTI-vel csütörtökön.

A világszerte népszerű előadó ötéves kora óta szerepel színpadon, és nyolcévesen már első dalait írta. Tanulmányait a Dillard Művészeti Gimnázium után a New York-i Amerikai Zene és Dráma Akadémián végezte. Tizenhat évesen olyan előadóknak kezdett dalokat írni, mint P. Diddy, Pitbull vagy Sean Kingston.

Jason Derulo mára a zenei műsorok és fesztiválszínpadok ünnepelt sztárjává vált. In My Head, Want To Want Me, If I'm Lucky, Don't Wanna Go Home, Cheyenne, Talk Dirty vagy a Swalla című dalai évek óta uralják a világ slágerlistáit. Legújabb száma, a Colors, a 2018-as labdarúgó világbajnokság hivatalos himnusza - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld

Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.