Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2011. Szeptember 12. 14:49, hétfő | Bulvár
Forrás: STOP

Karanténba helyezik Stohl Andrást

Karanténba helyezik Stohl Andrást

Stohl Andrásnak már a börtönben töltött első napok kemény megpróbáltatásokat fognak jelenteni.

Nem elég, hogy elszakadva megszokott luxuséletétől és szeretett családjától gyakorlatilag magára marad, még át kell esnie egy kellemetlen procedúrán is. A színészt ugyanis orvosi megfigyelés alá, azaz karanténba helyezik.

"Amikor az elítélt megjelenik a számára kijelölt intézetben, és bezárul mögötte a kapu, azonnal megfosztják minden civil holmijától, beleértve a cipőfűzőjét is, aminek biztonsági oka van. Ezt követően megkapja a rabruhát, és karanténba kerül, ahol több napot is eltölthet, mire végére érnek az egészségügyi vizsgálatoknak, amelyeknek se szeri, se száma. Először is ellenőrzik, hogy élősködőmentes-e, de tesztelik a legkülönfélébb fertőző betegségekre is, így azt is kizárják, hogy HIV-pozitív" - tudta meg az Új Ász.

"Előfordulhat, hogy egy börtönpszichológus is megvizsgálja, hiszen nem lehet tudni, hogy vajon ki hogyan reagál a radikális környezetváltozásra, és arra a tényre, hogy hozzá kell szoknia egy, az addigi életvitelétől jelentősen eltérő életformához és időbeosztáshoz" - tette hozzá a napilap egy, a büntetés-végrehajtásban jó ideje szolgálatot teljesítő informátora.

STOP

Címkék: Stohl András

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el

Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben

Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál