Hírek
2022. December 28. 08:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kényszerleszállást hajtott végre egy Bukarestbe tartó gép Budapesten
Megszakította útját Budapesten a Ryanair Brüsszel-Bukarest járata kedd este - közölte a Budapest Airport az MTI-vel.
Azt írták, a gép fedélzetén 176 utas és 9 fős személyzet tartózkodott.
A közlemény szerint a gép technikai probléma miatt hajtotta végre a kényszerleszállást.
A leszállást követő ellenőrzés során a szakértők nem találtak semmilyen anomáliát, tűzre utaló nyomot a repülőgépen. A gép egyelőre Budapesten parkol, az utasokat pedig egy másik repülőgép szállítja tovább Bukarestbe még az este folyamán - közölte a Budapest Airport.
Fotó: mti
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker

