Hírek
2017. Április 17. 05:00, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Késel szúrt a nő és férfi is – az asszony meghalt Mezőhegyesen - VIDEÓVAL
A rendőrség őrizetbe vett egy férfit, aki a gyanú szerint megölte élettársát.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába április 16-án 6 óra 22 perckor érkezett bejelentés arról, hogy mezőhegyesi otthonában elhunyt egy nő. A rendőrjárőrök érkezésekor az élettársa is a lakásban volt. A nyomozás eddigi adatai szerint a nő és a férfi előző este veszekedtek, majd a vita tettlegességig fajult. Mindketten késsel megsebesítették a másikat, a nő életét vesztette.
A 48 éves mezőhegyesi B. Gábort a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt bűnügyi őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
