Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2013. November 04. 17:49, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

Késsel támadt egy férfi az intézkedő rendőrökre Szegeden

Késsel támadt egy férfi az intézkedő rendőrökre Szegeden

Késsel támadt egy férfi az intézkedő rendőrökre Szegeden, az Attila utcában hétfőn – tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője az MTI-t.

Szanka Ferenc elmondta, a férfit önbíráskodás bűntette miatt kereste a rendőrség. A járőrök elő akarták állítani, de a gyanúsított ellenszegült az intézkedésnek, és késsel támadt a rendőrökre.
A járőrök leadtak egy figyelmeztető lövést, majd erősítést hívtak, és végül sikerült előállítani a gyanúsítottat – közölte az ügyész.
A férfi ellen felfegyverkezve elkövetett, hivatalos személy elleni erőszak megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Szegedi Nyomozó Ügyészég, kihallgatása még nem történt meg – tudatta a szóvivő.

Címkék: Bűnügy-erőszak

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.