Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2015. Június 12. 07:15, péntek | Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció

Két embert késeltek meg a fővárosban

Két embert késeltek meg a fővárosban

Egyelőre tisztázatlan körülmények között két férfi szúrt sérülést szenvedett csütörtök este, a főváros II. kerületében - közölte az ORFK Kommunikációs Szolgálata az MTI-vel.

A rendőrség közölte: a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 4-es villamos Széna tér és Mechwart liget megálló közötti szakaszán szóváltás alakult ki több ember között.
A két férfi ezt követően szenvedett szúrt sérüléseket - tették hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói megkezdték a helyszíni szemlét és az adatgyűjtést az ismeretlen elkövetők felkutatása érdekében.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalán közölte, hogy a egy ideig a 4-es és a 6-os villamos helyett pótlóbusz közlekedett a Jászai Mari tér és a Széll Kálmán tér között. A korlátozást azóta feloldották.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld

Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.