Hírek
2018. November 07. 07:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Két repülőgép is Budapesten szakította meg az útját este
Két utasszállító repülőgép is Budapesten szakította meg útját kedd este, a Wizz Air műszaki, a British Airways egészségi okok miatt szállt le a ferihegyi repülőtéren.
A Flightradar24.com élő radarképe szerint a Wizz Air 2335-ös, Budapest és Milánó-Malpensa közötti járata fél órával a felszállást követően, a magyar-szlovén határ fölött fordult vissza a Liszt Ferenc-repülőtérre, majd 21 órakor rendben leszállt.
A HungaroControl tájékoztatása szerint a pilóták műszaki okok miatt döntöttek a visszafordulás mellett, elsőbbséget nem kértek a leszálláshoz.
Az MTI az ügyben kereste a légitársaságot, későbbre ígértek tájékoztatást.
Nem sokkal később a British Airways 884-es, London-Heathrow és Bukarest közötti járata is Budapesten szakította meg útját, mert a másodpilóta rosszul lett. A kapitány így egyedül landolt a géppel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
