Hírek
2017. November 18. 09:36, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy lakóház Hajdúszoboszló külterületén, egy ember meghalt
Kigyulladt egy földszintes lakóház péntek este Hajdúszoboszló külterületén, a Szováti útfélen, a tűzben egy ember meghalt - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
A közlemény szerint a tűzoltók több oldalról, három vízsugárral kezdték meg a lángok oltását, miközben két embert hoztak ki az épületből. Az elsődleges információk szerint egyikükről a mentők a helyszínen megállapították, hogy életét vesztette, a másik embert ellátják - tette hozzá az OKF.
A Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint a sérültet kórházba szállították, a kiégett ház mellé épült két lakóépületben élő, összesen tizenegy lakót pedig ideiglenesen Hajdúszoboszlón szállásolják el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.

