Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2013. Augusztus 04. 10:54, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Kisiklott egy HÉV-szerelvény egyik kocsija a fővárosban

Kisiklott egy HÉV-szerelvény egyik kocsija a fővárosban

Kisiklott a H7-es (ráckevei) vonalon közlekedő egyik HÉV-szerelvény utolsó kocsija vasárnap délelőtt a fővárosban, a Kén utcánál, a balesetben senki nem sérült meg.

Bakó Pál elmondta, a HÉV nem sokkal azután hagyta el a vágányt, hogy elindult a közvágóhídi végállomásról. Sérülés nem történt, a forgalmat jelenleg egy vágányon tartják fenn - tette hozzá. A kisiklás okáról a fődiszpécser nem tudott tájékoztatást adni.

Az MTI helyszínről származó információi szerint a szerelvény utolsó kocsijának egy része hagyta el a síneket, kidöntött egy korlátot és egy forgalomirányító lámpát, majd a járdán állt meg. A kocsi visszaemelése várhatóan több órát vesz igénybe.

Címkék: hév, kisiklott

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld

Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli

Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.

2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld

Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit

Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.