Hírek
2019. Február 22. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kútba esett és meghalt egy idős férfi Csörögön
Meghalt egy idős férfi, miután beleesett egy csaknem harminc méter mély kútba a Csörög szélén található Harkály utcában csütörtök délután - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila azt mondta, hogy először a váci hivatásos tűzoltók mentek ki a helyszínre, hozzájuk csatlakoztak később a Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat szakemberei.
A férfit közösen, alpintechnikával emelték ki a kútból, az életét azonban már nem tudták megmenteni - közölte a szóvivő.
Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy a becsapódás vagy fulladás okozta-e az idős ember halálát - jegyezte meg Csámpai Attila.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 15:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a tényleges hozzáadott értéket teremtő vállalatok helyzetbe hozása a kormány célja
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.

