Hírek
2017. Augusztus 29. 11:18, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Lábkenőcsöt zsákmányolt a betörő

Őrizetbe vették hétfőn a kalocsai rendőrök azt a férfit, aki a gyanú szerint egy lábkenőcsöt lopott el egy lakásból.
A Kalocsai Rendőrkapitányság hétfőn 16 óra 10 perckor lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette K. István 28 éves helyi lakost.
A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján elfogása előtti órában Kalocsán, a Malomszögi utca egyik lakásába betört. A sértett gyógyszerei között kutatott és egy lábkenőcsöt lopott el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.