Hírek
2019. Július 26. 10:56, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztatnák a kecskeméti áruházi lövöldözőt
Előre kitervelt emberölés kísérlete miatt indítványozta a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség annak a 75 éves férfinak a letartóztatását, aki szerdán egy sörétes fegyverrel rátámadt volt élettársára egy kecskeméti áruházban.
A főügyészség pénteken az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a férfi egy kecskeméti áruház egyik üzletében volt élettársára fogta átalakított sörétes fegyverét. A nő a pult mögé bújt és gázspray-vel próbált védekezni. A támadó közben egy másik férfival dulakodott és egy lövést adott le. A lövedékek egy polcba fúródtak, nem sérült meg senki.
A férfi letartóztatását egyebek mellett szökése, elrejtőzése, valamint a bűnismétlése veszélye miatt indítványozta az ügyészség.
A rendőrség emberölés kísérlete miatt indított eljárást az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.

