Hírek
2017. Október 08. 13:34, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Magyar film nyerte a cannes-i vállalati filmes fesztivált

A McCann Budapest alkotása győzött a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalati filmes fesztiválján, a Cannes Corporate Media and TV Awards reklámmustráján - hangzott el az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában.
Silye Dániel, a McCann Budapest producere a műsorban elmondta, a dokumentumfilmet az ország legnagyobb energiaszolgáltatójának készítették. A megrendelő döntése volt, hogy nem egyszerű reklámfilmet vár a készítőktől, hanem olyat, amely megmozgatja a célközönség érzelmeit.
A film egy közúti balesetet - amelyben egy ember lebénult - és annak utóhatásait mutatja be - tette hozzá.
Nagy Viktor Oszkár filmrendező a műsorban elmondta, az igaz történet alapján forgatott filmet elsősorban belső használatra szánták, a célja pedig az volt, hogy felhívja az E.ON dolgozóinak figyelmét a közlekedésbiztonságra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.