Hírek
2019. Augusztus 08. 07:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Már nyolcezren kérték a nagycsaládosok autóvásárlási támogatását

Eddig több mint nyolcezren kérték a nagycsaládosok autóvásárlási támogatását, babaváró hitelre is több ezren adták be igényüket
– mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának családpolitikáért felelős helyettes államtitkára szerdán az M1 csatornán.
Beneda Attila kiemelte, a kormány minden forintot befektetésnek tekint, amit családtámogatásra fordít.
Beszélt arról is, hogy az iskolakezdés megterhelő a családok számára, ezért a kormány minden eszközzel próbál segíteni, például szeptember helyett már augusztusban kifizetik az alanyi jogon járó támogatásokat, így a családi pótlékot, a gyermeknevelési támogatást és a gyes-t.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.