Hírek
2018. Január 15. 07:41, hétfő |
Bulvár
Forrás: mti
Második hete nincs legyőzője a Jumanjinak

Második hete nincs legyőzője a Jumanji - Vár a dzsungelnek az észak-amerikai mozik jegypénztárainál, a becslések szerint a hosszú hétvégén 34,3 millió dollárt (forint) költöttek a vígjátékra a nézők
- írta a Variety filmes szaklap. A Sony Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black és Karen Gillan főszereplésével forgatott kalandfilmje már negyedik hete fut Észak-Amerikában, a Martin Luther King nemzeti ünnepe miatti hosszú hétvége után már 291 millió dollárnál tart.
A 21th Century Fox krimijét, A Pentagon titkait ezen a hétvégén már nem csak néhány mozi játszotta: a 2819 filmszínházban 22,2 millió dollár bevételre tett szert ezen a hétvégén, ezzel a második helyet szerezte meg a kasszasikerlistán.
A Steven Spielberg rendezte újságíró-történet iránti jelentős érdeklődés a deadline.com szerint nagyban köszönhető a közösségi portálokon a december 22-i bemutató óta a filmről folyó élénk vitáknak. Magyarországon február 22-étől látható az alkotás.
A Pentagon titkai azt meséli el, hogyan küzdött a sajtószabadságért 1971-ben a Meryl Streep megformálta Kay Graham, a The Washington Post tulajdonosa és Ben Bradlee főszerkesztő, akit Tom Hanks alakít.
A sikerlista harmadik helyét a Lionsgate The Commuter - Nincs kiszállás című thrillere szerezte meg. Liam Neeson akciómozijára mintegy 16 millió dollárért váltottak jegyet Észak-Amerikában.
Negyedik helyen a Warner Bros. Paddington 2 című családi animációs filmje végzett 14,5 millió dollárral, az ötödiken a Sony pénteken bemutatott Proud Mary című akcióthrillere 12 millió dolláros jegyárbevétellel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.