Hírek
2017. Április 02. 05:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megdőlt a fővárosi napi melegrekord
Megdőlt a fővárosi napi melegrekord szombaton - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-vel.
Mostanáig 23 Celsius-fok volt az április elsejei fővárosi maximumhőmérséklet, amelyet tavaly rögzítettek.
Most ennél 0,1 fokkal volt melegebb Újpesten, így az új fővárosi melegrekord 23,1 fok lett.
Az előrejelzés szerint vasárnap is sokfelé napsütéses meleg idő várható. A maximumok 21-25 fok körül alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban

