Hírek
2022. Március 13. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megkéselte volt párját egy nő Dunaújvárosban

Mellkason szúrta volt párját egy nő Dunaújvárosban, a rendőrök néhány órán belül azonosították, majd a szombat reggeli órákban lakóhelyén elfogták a gyanúsítottat
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A tájékoztatás szerint a 23 éves férfit életveszélyes sérülésekkel vitte kórházba apja. Az ügyről a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórházból ügyeletes orvosa tett bejelentést a rendőrségen. Az orvos szerint a férfi esetében azonnali műtétre volt szükség. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást.
Az elfogott 27 éves feltételezett elkövető lakásán több vérgyanús szennyeződést és az elkövetés vélt eszközét is lefoglalták a rendőrök. A nőt a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, őrizetbe vették, kihallgatták és kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.