Hírek
2013. Március 14. 11:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját
Ismeretlenek megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját szerda este, a kormánypárt feljelentést tesz ügyben - közölte a Fidesz sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel.
Közleményükben azt írták: "a támadást sikerült elhárítani, de a Fideszt felháborítja az újabb erőszakos akció".
Emlékeztettek arra, hogy a múlt héten "radikális demonstrálók" egy csoportja betört a Fidesz budapesti székházába. A szabadon választott magyar parlament egy pártján keresztül, ismét a demokratikus intézményrendszert érte támadás - fogalmaztak.
Közölték: a Fidesz feljelentést tesz, és felkéri az illetékes szerveket, hogy a lehető legrövidebb időn belül derítsék ki, kik állnak az újabb támadás mögött. Minden embernek joga van tudni, kik azok, akik a magyar demokrácia meggyengítésében érdekeltek - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.

