Hírek
2021. Október 30. 16:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Minden eddiginél többen pályáztak a Magyarország 365 fotópályázatra
Lezárult az idei Magyarország 365 fotópályázat és új rekordot döntött: 6500 pályázó csaknem 37 ezer képet küldött be - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) szombaton az MTI-vel.
Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a közleményben azt írta, hogy a szakmai zsűri már meg is kezdte a pályázatok értékelését.
A tájékoztatás szerint három kategóriában lehetett pályázni: természet és táj, épített és tárgyi örökség, életképek. A zsűri mindhárom kategóriában értékes díjakat oszt ki, a legjobb alkotások közönségszavazáson is részt vesznek - tették hozzá.
A díjátadó várhatóan decemberben lesz és album is készül, benne 365 képpel, amelyek "mind azt bizonyítják, hogy jó helyen, szép országban élünk" - tartalmazza a közlemény.
Dömötör Csaba szerint a kiemelt érdeklődés azt jelzi, hogy a Magyarország 365 fotópályázat ismert és elismert kezdeményezéssé vált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -

