Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2022. Január 24. 13:05, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Minden ok nélkül egy járókelőre támadt - VIDEÓ

Minden ok nélkül egy járókelőre támadt - VIDEÓ

Minden előzmény nélkül ütötte arcon a mellette elhaladó gyalogost. Később kiderült, hogy a támadó ellen három körözés volt érvényben.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság IV. Kerületi Rendőrkapitányság járőreit január 15-én 11 óra 30 perc körül egy nő hívta segítségül a IV. kerület Kassai utca és a Tél utca kereszteződéséhez, mivel ott egy sérült férfi feküdt a földön. A helyszínre siető rendőröknek a férfi elmondta, hogy épp az út másik oldalára akart átsétálni, amikor minden előzmény nélkül a mellette elhaladó, számára ismeretlen férfi arcon ütötte, amitől ő elesett. A mentők kórházba vitték; súlyos sérülést szenvedett – közölte a rendőrség.

A kerületi rendőrök azonnal megkezdték az elkövető beazonosítását és felkutatását, majd a bűncselekmény elkövetésétől számított fél órán belül a 31 éves Sz. Norbertet a IV. kerületi Virág utcában elfogták. Az ellenőrzés során kiderült, hogy három körözés volt ellene érvényben. A BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitányság garázdaság, míg a bíróság testi sértés miatt kiszabott szabadságvesztés letöltése miatt kereste.

Az újpesti nyomozók a támadót súlyos testi sértés bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd a meg nem kezdett letöltendő börtönbüntetése miatt büntetés-végrehajtási intézetbe vitték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.