Hírek
2018. Szeptember 01. 05:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Nagyon magas parlagfű pollenterhelés várható a hétvégén
A hétvégén az ország nagy részén nagyon magas parlagfű pollenterhelés várható - írta az Országos Közegészségügyi Intézet (OKI) pénteken Facebook-oldalán.
Az előrejelzés szerint az Alföld egyes területein vasárnap extrém magasra is emelkedhet a parlagfű pollenkoncentrációja.
Felhívták a figyelmet arra is, hogy zivatarok környezetében a kezdeti viharos időszak szintén jelentősen megemelheti a pollenkoncentrációt, az érzékenyebb allergiásoknál asztmatikus tünetek is felléphetnek.
A térképes parlagfű pollenkoncentráció előrejelzés elérhető a https://polleninfo.oki.hu oldalon - írta az OKI.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

