Hírek
2019. Július 03. 15:06, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti
Négy autó gyulladt ki egy szombathelyi parkolóban
Négy autó kigyulladt, egy pedig a keletkezett hő hatására megrongálódott szerda délután egy szombathelyi parkolóban – közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese.
Egyed László elmondta, a tűzeset a Horváth Boldizsár körúton, a vérellátó intézet közelében történt, ahol egy parkoló személygépkocsi gyulladt ki, a lángok erről terjedtek tovább három másik autóra, egy pedig a keletkezett hő hatására megrongálódott - mondta.
Hozzátette: személyi sérülés nem történt, a tüzet a szombathelyi hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották, az utómunkálatok tartanak, a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat szemlét folytat.
Az MTI értesülése szerint a mentőket is a helyszínre hívták, az egyik autó tulajdonosa ugyanis megrongálódott autója láttán rosszul lett, ápolásra szorult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
