Hírek
2012. Július 22. 17:34, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Német Nagydíj - Fernando Alonso győzött
Fernando Alonso, a Ferrari pilótája nyerte vasárnap a Forma-1-es autós gyorsasági-világbajnokság idei tízedik futamát, a Német Nagydíjat.
A pontversenyben éllovas spanyol autóversenyző mögött a világbajnoki címvédő, hazai közönség előtt szereplő Sebastian Vettel (Red Bull) lett a második, a brit Jenson Button (McLaren) pedig a harmadik.
A Renault-val kétszeres világbajnok Fernando Alonso, aki idei harmadik, pályafutásának pedig 30. futamát nyerte meg, rajt-cél győzelmet aratott a hockenheimi pályán.
A második és a harmadik helyért nagy versenyfutás alakult ki a második helyről startoló Vettel és a hatodikról induló Button között. A szigetországi pilóta a második kerékcserénél a német elé került, ám két körrel a leintés előtt Vettel visszaelőzte Buttont. Az esetet a versenybíróság vizsgálja.
Tíz futammal a zárás előtt Alonso 34 ponttal vezet az ausztrál Mark Webber (Red Bull) és 36-tal Vettel előtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 15:00, vasárnap | Sport
Szoboszlai gólpasszt adott, hétgólos meccset nyert a Liverpool
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló címvédő Liverpool hazai pályán 5-2-re legyőzte a bennmaradásért küzdő West Ham Unitedet szombaton az angol labdarúgó Premier League 28. fordulójában.
2026. Február 27. 07:14, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos hazai sikerével nyolcaddöntős a Ferencváros
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Ludogorecet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első körös visszavágóján, csütörtökön, ezzel 3-2-es összesítéssel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.
