Hírek
2021. Október 18. 11:06, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében
Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében vasárnap - közölte a rendőrség a honlapján.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Tácon szólalkozott össze két férfi, majd a fiatalabb több késszúrással megsebesítette vitapartnerét. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 62 éves áldozatot, de a férfi a helyszínen meghalt.
A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt, egy 22 éves helybélit, akit a rendőrségre előállítottak. A férfi kihallgatása folyamatban van. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 15:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a tényleges hozzáadott értéket teremtő vállalatok helyzetbe hozása a kormány célja
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.

