Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2019. Március 28. 18:06, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március

Többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március

Napos, száraz idővel és többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken kezdetben csak gomolyfelhők lesznek az égbolton, majd fátyolfelhők sodródnak be északkelet felől, amelyek egyre nagyobb területen fogják szűrni a napsütést. Számottevő csapadékra továbbra sem kell számítani, esetleg egy-egy jelentéktelen zápor lehet a csoportosuló gomolyfelhőkből. Csak a keleti vidékeken élénkülhet meg időnként a légmozgás. A hőmérséklet a hajnali órákban mínusz 3 és plusz 5 fok között alakul. Napközben 13-18 fokig melegszik a levegő.

Szombaton és vasárnap derült vagy gyengén felhős, napos lesz az idő, csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet szombaton mínusz 3 és plusz 4, vasárnap mínusz 2 és plusz 6 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 15-20, vasárnap 17-22 fok között alakulnak – olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld

Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli

Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.

2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld

Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit

Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.