Hírek
2019. Január 06. 11:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki egy sárvári bútorboltban
Tűz ütött ki egy sárvári bútorboltban vasárnap délelőtt, az ezer négyzetméteres épület teljes terjedelmében ég, oltásán még dolgoznak - közölte honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tűzeset a Rábasömjéni utcában történt, az oltás során két gázpalackot is kihoztak az épületből - írták.
A katasztrófavédelmi szolgálat irányítása mellett sárvári, szombathelyi és körmendi hivatásos tűzoltók, valamint pápóci önkéntesek végzik a tűz oltását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
