Hírek
2016. December 14. 14:49, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Újabb razzia az utakon - az ittas és drogos vezetőkre állnak rá a rendőrök

Elsősorban az ittas vagy bódult állapotban vezető sofőrök kiszűrése érdekében tart országos fokozott közúti ellenőrzéseket a hétvégén a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) szerdán a honlapján azt írta: a TISPOL (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata) akciója a tagállamok által végrehajtott európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzés.
Az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrését célzó kampányt az éves ellenőrzési terv alapján december 16-18-án tartják Magyarországon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.