Hírek
2017. Július 17. 09:30, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek a kislányokat szexuálisan molesztáló pedagógus ellen
Szexuális visszaélés miatt emelt vádat a Komlói Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki az általa szervezett táborokban nevelése, felügyelete alatt álló kislányokat molesztált - közölte a vádhatóság hétfőn az MTI-vel.
A Baranya Megyei Főügyészség közleménye szerint a pedagógus több éven keresztül szervezett művészeti táborokat Baranya és Tolna megyében 7 és 14 év közötti gyermekek számára. A 2014-ben és a 2015-ben rendezett táborokban ismerkedett meg a két későbbi sértettel; a 11 és 12 éves kislánnyal a többi táborozónál többet foglalkozott - írták.
A férfi rendszeresen aludt egy sátorban a kiskorú táborozókkal, és amikor a többiek elaludtak, a kiválasztott lányok mellé feküdt, ruhájuk alá benyúlva a hasukat, a mellüket simogatta, és többször szájon csókolta őket - részletezte az ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.

