Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2018. November 13. 07:42, kedd | Kék hírek
Forrás: mti

Vadat ütött el, majd halálra gázolták kiszálláskor Kőszegen

Vadat ütött el, majd halálra gázolták kiszálláskor Kőszegen

Vadat ütött el terepjárójával egy férfi hétfő este Kőszegen, amikor pedig emiatt kiszállt járművéből, egy autó halálra gázolta – tette közzé honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A rendőrség közölte: a baleset a Horvátzsidányra vezető úton történt. A helyszínelés idejére az alsórendű utat lezárták, a forgalmat mindkét irányból Csepreg felé terelték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.