Hírek
2016. November 05. 08:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Végső búcsút vettek a hősi halottá nyilvánított Pálvölgyi Pétertől

Hozzátartozói, barátai és kollégái vettek végső búcsút pénteken Pilisszentkereszten a hősi halottá nyilvánított és alezredessé előléptetett Pálvölgyi Pétertől, akit október 26-án Bőnyben lőttek le
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a police.hu oldalon.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda kiemelt főnyomozóját római katolikus szertartás szerint, katonai tiszteletadás mellett kísérték utolsó útjára. A temetésen Papp Károly országos rendőrfőkapitány búcsúzott a testület nevében. A gyászszertartáson részvétét fejezte ki Pintér Sándor belügyminiszter, és főhajtással tisztelegtek a társszervek vezetői, Pálvölgyi Péter közvetlen és távolabbi munkatársai.
Pálvölgyi Péter emlékére a temetés kezdetekor, délután három órakor a rendőrök országszerte valamennyi szolgálati gépkocsin egy percre bekapcsolták a kék lámpát és a szirénát - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.