Hírek
2013. Február 23. 15:08, szombat |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Vízálló csúcsmobil 4G-vel-Fujitsu Arrows A SoftBank 201F

Japánban már előrendelhető a Fujitsu legújabb, meglehetősen izmos okos-telefonja, a vízálló, 4.7 colos, 4G-s Arrows A SoftBank 201F.
A Fujitsu Arrows A SoftBank 201F felszereltsége a mai kor igényeit teljesen kielégíti:
- négymagos, 1.5 GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 processzor
- 2 GB RAM
- 32 GB belső memória
- 4.7 colos, 720 x 1280 pixel felbontású érintőképernyő Super Clear Panel technológiával
- Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer
- 13.1 megapixeles hátlapi kamera
- Wi-Fi
- Bluetooth
- NFC
- 4G
- DTV tuner
- 2420 mAh teljesítményű akkumulátor.
Fujitsu Arrows A SoftBank 201F - a Fujitsu vízálló újdonsága
A 65 x 129 x 10.9 mm-es méretekkel és 145 grammos súllyal rendelkező Fujitsu Arrows A SoftBank 201F okostelefon elsőként a japán Softbank szolgáltató kínálatában tűnt fel. A négy színben is kapható, a víz-, por- és karcolásálló készülék pontos megjelenési ideje és várható ára egyelőre nem ismert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld
HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén
Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn
2025. Május 24. 07:30, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az idei év végére elkészül a Budapest-Belgrád vasútvonal modernizálása
Az idei év végére elkészül a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal modernizálása, a két ország fővárosa így gyakorlatilag karnyújtásra kerül egymástól
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon