2024. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

Hírek | Sport

2011. Október 27. 14:41, csütörtök |

Nem teljesen zavartalan Overdose felkészítése

Amennyiben nem jön közbe semmilyen váratlan esemény, Overdose azon a római versenyen futhat legközelebb, amelyet három éve tíz hosszal nyert meg.

2011. Október 27. 07:41, csütörtök |

Rally - elvették a magyar páros jól megérdemelt pontjait

A Synergon Turán Motorsport csapatának idei eredményeit törölte a Nemzetközi Automobil Szövetség.

2011. Október 26. 14:41, szerda |

Csütörtökön vesznek végső búcsút Marco Simoncellitől

Csütörtökön a család lakhelyén zárt körben temetik el Marco Simoncellit. Csapata lemondta a részvételt a gyorsaságimotoros-vb utolsó futamán.

2011. Október 26. 07:41, szerda |

Szalayék visszatérnek a Dakar-ralira

Az elegáns budai étterem előtt parkol az Opel Antara és az ugyancsak Dél-Amerikába készülő kamion, bent csinos hoszteszek hada fogadja az érkezőt.

2011. Október 25. 15:27, kedd |

Kanizsai Úszósport tájékoztatója

Nemzetközi Úszógálán vettünk részt a hétvégén Miskolc városában, melynek fő szervezője egy Amerikában élő hölgy Julia Galon, aki egyetemi tanulmányainak egy részét Brüsszelben töltötte és az egyik EU Bizottság mellett dolgozott g

2011. Október 25. 15:25, kedd |

Női nb1 amatőr kosárlabda mérkőzés eredménye

Kanizsai Vadmacskák SE hazai pályán az újonc Tatai SE csapata ellen ismét nagyarányú győzelmet aratott. Négy negyeden keresztül érvényesült nagyobb erő, fizikai főlényünk és technikai képzettségünk. Negyedik forduló után veretlen

2011. Október 25. 14:41, kedd |

Magyar öttusázók harcolnak a bajnokok bajnoka címért

A hétvégén Cataniában gyűlik össze a nemzetközi öttusaélmezőny: a szombat-vasárnapi versenyen a bajnokok bajnoka címért küzd meg a sportág 18 női és 18 férfi képviselője.

2011. Október 25. 07:41, kedd |

A „Kölykök” feltámadása a B1 ligában

Szombat este a felvidéki Tallóson rendezték a Galánta Kids vs Timisoara Lions összecsapást a BoxingONE Championship sorozatban. A győzelmet az idén kifejezetten gyengélkedő bajnoki címvédő Galánta gyűjtötte be.

2011. Október 24. 15:25, hétfő |

Orosháza I. - Tompa Ingatlanforgalmi Kft. Kanizsa Sörgyár SE I. 7:3 női extra liga

Ciurciu-Tápai/Carey-Csáki 3:1 Tápai- Németh 3:0 Végh- Carey 3:2 Ciurcui- Csáki 3:0 Tápai- Carey 3:2 Ciurcui- Németh 2:3 Végh- Csáki 3:1 Ciurcui- Carey 2:3 Tápai- Csáki 3:2 Végh- Németh 1:3

2011. Október 24. 14:41, hétfő |

Simoncelli nem élte túl tragikus balesetét Sepangban

Az orvosok nem tudták megmenteni az olasz Marco Simoncelli életét, aki súlyos balesetet szenvedett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíján a második körben.

2011. Október 24. 07:45, hétfő |

Ligety verhetetlen volt

Pályafutása kilencedik Vk-sikerét aratva az amerikai Ted Ligety végzett az élen két futam alapján óriás-műlesiklásban a vasárnapi, ausztriai Világkupa-viadalon.

2011. Október 23. 14:41, vasárnap |

Négy versennyel zárul a vitorlásszezon

Több mint százötven vitorláshajó-verseny volt ez évben a Balatonon, ott a hét végén három versenyt rendeznek, a Velencei-tavon pedig egy héttel később zárul a vitorlásszezon.